Výhody elektromobilu

1. Parkujte v centru zdarma a bez obtíží

Neplaťte zbytečně za parkování. Každý náš vůz má na čelním skle vylepeny parkovací karty s oprávněním ke stání na modrých zónách na Praze 1, 2, 3, 5, 6, 7 a 8. Ušetříte tak v průměru 400 Kč denně za placené parkování a nemusíte se zabývat obtížným hledáním parkovacího místa.

2. Nabíjejte zdarma

K elektromobilu dostanete speciální dobíjecí kartu, se kterou můžete ZDARMA nabíjet na všech dobíjecích stanicích provozovaných společností ČEZ a.s. a PRE a.s. POkud najedete v průměru 200 km za den, tak ušetříte více než 400 Kč za pohonné hmoty.

3. Jezděte tiše a ekologicky, bez CO2 

Všechny naše vozy mají pohon čistě na elektrickou energii, šetříte tak životní prostředí tím, že eliminujete tvorbu skleníkových plynů a zároveň se chováte společensky zodpovědně.

4. Neřešte byrokracii a dlouhé závazky

Bojíte se závazků při leasingu? Tak u nás tento strach mít nemusíte,

S námi nemusíte řešit pojištění, povinné ručení ani žádné další povinnosti, které jsou nutné při leasingu. Akorát si u nás vyzvednete auto a můžete jezdit.

5. Užijte si jízdu

Naše vozy mají výborné jízdní vlastnosti a je radost se v nich projet.

Dlouhodobý pronájem elekromobilu se vyplatí

Výhody našeho elektromobilu se projevují mnohem výrazněji při dlouhodobém pronájmu. Zde je jen pár výhod oproti operativnímu leasingu klasického auta:

  • Ušetříte až 10 000 Kč měsíčně za parkováni
  • Ušetříte cca. 1000 Kč měsíčně za pojištění auta
  • Ušetříte měsíčně v průměru 3000 Kč za pohonné hmoty
  • Nemusíte ztrácet čas zařizováním pojištení, parkovacích oprávnění a dalších byrokratických úkonů jako pří operativním leasingu
  • Nemusíte se dlouhodobě zavazovat
  • Máte záruku, že budete mít čím jezdit. V případě poruchy auta Vám vůz vyměníme a Vy můžete dál bez problémů jezdit.

Kde nás najdete?

Kontakt

PRACOVNÍ DOBA

Nonnstop 24/7

O nás

Společnost CARPOINT Praha nabízí vozy, které jsou jasnou volbou pro ty, kteří chtějí jezdit po městě, ušetřit, užít si jízdu a zároveň jim na našem městě záleží. V našem vozovém parku najdete 112 elektrických vozidel značky Volkswagen. Všechny naše elektromobily jsou pro vás již připraveny!

Kontaktujte  nás

Vytvořeno s ❤ společností MerlinDigital