Nejčastější dotazy

 Kde mohu auto nabíjet?

 K elektromobilu dostanete speciální dobíjecí kartu, se kterou můžete ZDARMA nabíjet na všech dobíjecích stanicích provozovaných společností ČEZ a.s. a PRE a.s.Auto můžete samozřejmě nabíjet i doma - ke svému auto dostanete nabíjecí kabel, který můžete použít doma.

 Mapy dobíjecích stanic naleznete zde:

Elektromobilita

Premobilita

 

Na jak dlouho je možné si auto půjčit?

 

Naše vozy si můžete pronajmout třeba jen na jeden den nebo i dlouhodobě na několik měsíců. Vše je variabilní a přizpůsobí se Vašim potřebám.

 

Jak se auto používá?

 

Elektromobil není jen tak obyčejné auto. Vždy, než autem odjedete, dostanete všechny informace v rámci proškolení, jak vozidlo používat, v čem je jiné a jak se ovládá. Ať už je to Vás první zážitek s čistě elektrickým vozem nebo už je pro Vás běžným dopravním prostředkem, vždy se máte možnost na cokoli zeptat a dostanete všechny informace.

 Ještě než usednete do vozu a odjedete, předem si důkladně pročtěte všeobecné Podmínky zápůjčky.

Když Vás potká neočekávaná situace, v každém voze je manuál, kde byste se měli dozvědět většinu odpovědí na otázky, které Vám pomohou řešit situace, na které můžete během cesty narazit.

 

Jak se auto vrací?

 

Auto vracíte na stejném místě, jako jste si jej půjčili. Vozidlo musí být vráceno nejpozději do doby, kterou jste potvrdili při odeslání objednávky.

Náš pracovník od Vás auto přebere a o ostatní už se postará za Vás.

 

Co když zjistím, že auto potřebuji déle?

 

Pokud během užívání zjistíte, že potřebuje auto déle, než na dobu, po kterou jste si auto půjčili, obraťte se na nás prosím nejpozději 24 hodin dopředu. Náš pracovník Vás bude informovat o možnostech.

Pokud potřebujete ještě před vyzvednutím vozu udělat jakékoli změny, je možné je realizovat nejpozději do 24 hodin před plánovaným vyzvednutím vozu.

 

Detailnější informace o podmínkách zápůjčky naleznete ZDE.

 

Užijte si jízdu!

Kde nás najdete?

Kontakt

PRACOVNÍ DOBA

Nonnstop 24/7

O nás

Společnost CARPOINT Praha nabízí vozy, které jsou jasnou volbou pro ty, kteří chtějí jezdit po městě, ušetřit, užít si jízdu a zároveň jim na našem městě záleží. V našem vozovém parku najdete 112 elektrických vozidel značky Volkswagen. Všechny naše elektromobily jsou pro vás již připraveny!

Kontaktujte  nás

Vytvořeno s ❤ společností MerlinDigital